• image 850.00€ To rent
 • image 850.00€ To rent
 • image 850.00€ To rent
 • image 850.00€ To rent
 • image 850.00€ To rent
 • image 850.00€ To rent
 • image 850.00€ To rent
 • image 850.00€ To rent
 • image 850.00€ To rent
 • image 850.00€ To rent
 • image 850.00€ To rent
 • image 850.00€ To rent
 • image 850.00€ To rent
 • image 850.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3645
 • Type: Apartment
 • 179.14m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Kodra e Diellit
 • 4
 • 2
 • 4

Jepet me qira Apartament Duplex te Rezidenca “Kodra e Diellit”.

Jepet me qira Apartament Duplex te Rezidenca “Kodra e Diellit”. Kati i pare organizohet me 4 dhoma gjumi te bollshme, nje banjo. Kati i dyte ka nje dhome ndenieje te madh dhe nje kuzhine te bukur, nje tualet dhe nje ballkon, I cili ka nje pamje te mrekullueshme. Apartamenti eshte teper cilesor, me rifinitura shume te mira dhe nje arredim teper te kendshem dhe bashkekohor. Shtrimi i ambienteve eshte bere me parkete druri teper cilesor. Ka sistem ngrohjeje me kaldaje. Siperfaqja e dupleksit eshte 174.19 m2 net Vendodhja e apartamentit eshte aset pasi mundeson nje jete mjaft komode mes ajrit, qetesise dhe pastertise se kompleksit. Cmimi i qirase perfshin edhe 2 poste parkimi. Per me shume informacione na kontaktoni. Cmimi 850 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 179.14
 • Siperfaqe neto : 179.14
You dont have any videos

Prona te ngjashme