• image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3644
 • Type: Apartment
 • 200.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Komuna e Parisit
 • 3
 • 2
 • 8

Jepet me qira apartament 3+1+2 tek Komuna e Parisit.

Jepet me qira apartament 3+1+2 tek Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kerkuara te Tiranes dhe ka akses te menjehershem ne te gjitha zonat elitare. Ka nje siperfaqe prej 200 m2 dhe ndodhet ne katin e VIII-të n në një pallat të mirë të administruar me dy ashensore,pjesërisht i mobiluar,i pajisur me sistem chiller dhe me oxhak funksional. Ka një siperfaqe prej 200m2 i organizuar në tre dhoma gjumi,një soxhorno shumë të bollshme dhe ambient gatimi,dy tualete dhe një depo. Në cmim përfshihet dhe një post parkimi. Cmimi 700 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 200
 • Siperfaqe neto : 200
You dont have any videos

Prona te ngjashme