• image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3641
 • Type: Apartment
 • 150.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - prane Liqenit
 • 3
 • 2
 • 9

Jepet me qira Penthouse 3+1 tek rruga ''Zef Jubani''

Jepet me qira Penthouse 3+1 tek rruga ''Zef Jubani'' Apartamenti ndodhet në katin e fundit te një kompleksi të ri me dy ashensor, me një sipërfaqe prej 130 m2 veranda dhe 150 m2 është apartamenti. Është I organizuar në një ambjent ndenje, tre dhoma gjumi, një dhomë ndenje bashkë me kuzhinë të përbashkët, dy tualete dhe veranda .Mobilimi është bashkëkohor ne stil modern. Cmimi 800 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 280
 • Siperfaqe neto : 150
You dont have any videos

Prona te ngjashme