• image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3640
 • Type: Apartment
 • 140.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - prane Liqenit
 • 3
 • 2
 • 10

Jepet me qira apartament 3+1 tek rruga e ‘’Kosovarve’’.

Jepet me qira apartament 3+1 tek rruga e ‘’Kosovarve’’. Apartamenti ndodhet në katin e X-të të një kompleksi të ri me dy ashensor, me një sipërfaqe prej 140 m2. Është I organizuar në një dhomë ndenje bashkë me kuzhinë të përbashkët, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe veranda. Apartamenti është I mobiluar në menyrë bashkëkohor për një jetësë sa më komode. Cmimi 800 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 140
 • Siperfaqe neto : 140
You dont have any videos

Prona te ngjashme