• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3638
 • Type: Apartment
 • 90.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Prane 21- Dhjetorit
 • 2
 • 2
 • 2

Jepet me qera apartament 2+1 pranë ‘’Rezidencës Alba’’.

Jepet me qera apartament 2+1 pranë ‘’Rezidencës Alba’’. Apartamenti ndodhet në katin e II-të të një pallati të ri dhe shum cilësorë. Apartamenti është i ndarë në një ambient ndenje dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, dy tualete si dhe dy ballkone. Cmimi 400 euro/ muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 90
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme