• image 220.00€ To rent
 • image 220.00€ To rent
 • image 220.00€ To rent
 • image 220.00€ To rent
 • image 220.00€ To rent
 • image 220.00€ To rent
 • image 220.00€ To rent
 • image 220.00€ To rent
 • image 220.00€ To rent
 • image 220.00€ To rent
 • image 220.00€ To rent
 • image 220.00€ To rent
 • image 220.00€ To rent
 • image 220.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3637
 • Type: Apartment
 • 104.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana
 • 2
 • 1

Jepet me qera super apartament 2+1 pranë ‘’Spitalit Hygea’’.

Jepet me qera super apartament 2+1 pranë ‘’Spitalit Hygea’’. Apartamenti ndodhet në zonë shumë të qetë të Tiranës, me një sipërfaqe prej 104 m2. Është I organizuar në ambientin e ndenjes dhe gatimit të përbashkët, kuzhina, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti është i mobiluar, kuzhina I ka të gjitha pajisjet elektro-shtëpiake. Apartamenti të jep qetësinë e duhur për një jetesë komode. Cmimi 220 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 104
 • Siperfaqe neto : 104
You dont have any videos

Prona te ngjashme