• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3634
 • Type: Apartment
 • 120.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Blv. "Zhan D'ark"
 • 2
 • 2
 • 4

Jepet me qera apartament per zyra pranë shkollës ‘’Ismail Qemali’’, Tiranë

Jepet me qera apartament per zyra pranë shkollës ‘’Ismail Qemali’’, Tiranë. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me të kërkuara te Tiranës, në katin e IV-rt të një pallati të ri me ashensor me një sipërfaqe prej 120 m2. Është I organizuar në ambjentin e ndenjes me kuzhinën e përbashkët , 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone. Apartamenti është I mobiluar në mënyrë bashkëkohore, me të gjitha orenditë e nevojshme, eshte I pajisur me sistem ngrohje. Orientimi I apartamentit eshte Lindje-Perendim. Çmimi 400 euro/muaj pa taksa të përfshira

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 120
 • Siperfaqe neto : 120
You dont have any videos

Prona te ngjashme