• image 380.00€ To rent
 • image 380.00€ To rent
 • image 380.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3633
 • Type: Apartment
 • 36.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • 1
 • 1

Jepet me qira dyqan pranë qendrës së Tiranës, tek “Myslym Shyri”,

Jepet me qira dyqan pranë qendrës së Tiranës, tek “Myslym Shyri”, Dyqani një sipërfaqe prej 36 m2 dhe ndodhet në katin përdhe.Ka një lartësi prej 5 m, dhe mund të përdoret zi zyrë avokatie, zyrë projektimi, etj. Çmimi per qira 46.000 leke/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 36
 • Siperfaqe neto : 36
You dont have any videos

Prona te ngjashme