• image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3632
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Prane Selvise
 • 3
 • 2
 • 4

Jepet me qira apartameti 3+1 tek Kompleksi ‘’Halili’’.

Jepet me qira apartameti 3+1 tek Kompleksi ‘’Halili’’. Apartamenti ndodhet në një nga komplekset më cilësore veteëm 5 minuta larg qendrës se Tiranes, tek kompleksi "HALILI". Organizohet nga tre dhoma gjumi (njera me tualet brenda) ,1 sallon të madh + ambjent gatimi, dhe tualeti i dites. Ka një mobilim modern dhe paisje të markave më të mira që janë në treg. Cmimi 600 euro/muaj (Ne cmim nuk perfshihet taksat 15%)

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 110
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme