• image 180 000.00€ For sale
 • image 180 000.00€ For sale
 • image 180 000.00€ For sale
 • image 180 000.00€ For sale
 • image 180 000.00€ For sale
 • image 180 000.00€ For sale
 • image 180 000.00€ For sale
 • image 180 000.00€ For sale
 • image 180 000.00€ For sale
 • image 180 000.00€ For sale
 • image 180 000.00€ For sale
 • image 180 000.00€ For sale
 • image 180 000.00€ For sale
 • image 180 000.00€ For sale
 • image 180 000.00€ For sale
 • image 180 000.00€ For sale
 • image 180 000.00€ For sale
 • image 180 000.00€ For sale
 • image 180 000.00€ For sale
 • image 180 000.00€ For sale
 • image 180 000.00€ For sale
 • image 180 000.00€ For sale
 • image 180 000.00€ For sale
 • image 180 000.00€ For sale
 • image 180 000.00€ For sale
 • image 180 000.00€ For sale
 • image 180 000.00€ For sale
 • image 180 000.00€ For sale
 • image 180 000.00€ For sale
 • image 180 000.00€ For sale
 • image 180 000.00€ For sale
 • image 180 000.00€ For sale
 • image 180 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3631
 • Type: Apartment
 • 150.00m2
 • Cmimi/m2: 1058€
 • Tirana - Tirana - Komuna e Parisit
 • 3
 • 2
 • 4

Shitet dublex 3+1 tek ‘’Komunës së Parisit’’.

Shitet dublex 3+1 tek ‘’Komuna e Parisit’’ Shitet dublex 3+1 në zonën e Komunës së Parisit . Dublexi ka një sipërfaqe neto prej 150 m2 dhe bruto 170 m2, dhe ndodhet ne katin e IV-rt banim. Është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete. Dublexi disponon certifikatë pronësie. Çmimi 1058euro/m2 Çmimi total 180.000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 170
 • Siperfaqe neto : 150
You dont have any videos

Prona te ngjashme