• image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3629
 • Type: Apartment
 • 136.00m2
 • Cmimi/m2: 7.3€
 • Tirana - Tirana - Liqeni i Tiranës, pranë Kopshtit Zoologjik
 • 3
 • 2
 • 6

Jepet apartament 3+1 me verandë tek kopshti Zoologjik

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 136 m2 dhe një verandë të madhe rreth 100 m2me pamje nga kopshti Zoologjik. Ndodhet në katin e 6-të dhe të fundit të një pallati të ri me ashensor, tek “Kopshti Zoologjik”. Organizohet në një ambient ndenjie dhe ambient gatimi, tre dhoma gjumi dhe dy tualete. Eshte totalisht i shtruar me parket dhe i pajisur me sistem ngrohje-ftohje. Apartamenti është gjysëm I mobiluar dhe perfshihet edhe nje post parkimi, ne katin -1 te objektit. Cmimi 1000 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 136
 • Siperfaqe neto : 136
You dont have any videos

Prona te ngjashme