• image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3628
 • Type: Apartment
 • 90.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Prane Stadiumit "Qemal Stafa"
 • 2
 • 2
 • 8

Jepet apartament 2+1me qera tek stadiumi i ri "Air Albania", prane pasticeri Venezias

Në një nga zonat me te kerkuara te Tiranes jepet apartament 2+1 tek stadiumi ‘’Air Albania’. Vendodhja e ben shume atraktiv këtë apartament, është I organizuar në një ambjent të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe dy ballkone. Ka një sipërfaqe prej 90 m2 dhe ndodhet në katin e VIII-të të një pallati të ri. Apartamenti eshte i mobiluiar për një jetesë komode, ka nje kondicioner tek dhoma matrimoniale. Çmimi 450 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 90
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme