• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3625
 • Type: Apartment
 • 125.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Bogdanëve
 • 2
 • 2
 • 7

Jepet me qira apartament 2+1 tek ‘’Rruga e Bogdanve’’.

Jepet me qira apartament 2+1 tek ‘’Rruga e Bogdanve’’. Apartamenti ndodhet në katin e VIII-të të një pallati të ri dhe shumë cilësor. Apartamenti ka një planimetri shumë të rregullt dhe është i organizuar në sallon ndenje me ambient gatimi të përbashkët, një korridor, një dhomë matrimoniale, një dhomë fëmijësh, dy tualete dhe dy ballkone. Orientimi i apartamentit është lindje-veri dhe ka ndricim natyral gjatë gjithë ditës. Zona në të cilën ndodhet pallati ka të gjithë facilitetet e mundeshme për një jetesë komode. Apartamenti është I mobilur me të gjitha kushtet e nevojshme dhe disponon edhe kondicioner. Cmimi 500 euro/muaj pa taksa te perfshira

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 125
 • Siperfaqe neto : 125
You dont have any videos

Prona te ngjashme