• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3624
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
 • 2
 • 1
 • 3

Jepet me qira apartament 2+1 tek “Delijorgji”.

Jepet me qira apartament 2+1 tek “Delijorgji”. Apartamenti ndodhet në katin e III-të të një pallati të ri dhe shumë cilësor,në një nga komplekset më të preferuara të Tiranës. Apartamenti ka një planimetri shumë të rregullt dhe është i organizuar në sallon ndenje me ambient gatimi të përbashkët me dalje në ballkon, një korridor, një dhomë matrimoniale, një dhomë fëmijësh, tualeti i zonës së ditës. Orientimi i apartamentit është veri-perëndim dhe ka ndricim natyral gjatë gjithë ditës. Zona në të cilën ndodhet pallati ka të gjithë facilitetet e mundeshme për një jetesë komode.Apartamenti ofron edhe një vend parkimi të përfshire në cmim. Cmimi 400 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme