• image 624 000.00€ For sale
  Te preferuarat
  • #ID : 3622
  • Type: Apartment
  • 0.00m2
  • Cmimi/m2: 60€
  • Kavajë - Kavajë

Shitet toke në ‘’Spille’’ në Kavajë

Shitet toke në ‘’Spille’’ në Kavajë. Toka ka një siperfaqe prej 10400 m2 dhe ndodhet në një zonë shumë të mirë, nje zone me shume natyre perreth vetes. dhe akoma i pa shfrytezuar dhe populluar, Toka eshte e pozicionuar me pamje nga Deti, eshte e pajisur me certifikate pronesie dhe eshte nje mundesi shume e mire dhe e sigurt investimi ne te per ndertesa rezidenciale, si Komplekse Vilash apo Hotele dhe Rezorte Turistike. Cmimi 60 euro/m2 Cmimi total 624.000 euro

  • Truall/ toke : 104000
You dont have any videos

Prona te ngjashme