• image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3621
 • Type: Apartment
 • 164.00m2
 • Cmimi/m2: 6€
 • Tirana - Tirana - Kompleksi Dinamo
 • 3
 • 2
 • 4

Tek kompleksi Dinamo jepet me qira apartament 3+1.

Tek kompleksi Dinamo jepet me qira apartament 3+1. Ne nje nder zonat me te kerkuara per banim ne Tirane, prane rruges se Komunes se Parisit dhe rruges se Kosovareve, jepet me qira apartament 3+1. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 164m2 dhe ndodhet në katin e IV-rt të një pallati të ri me ashensor. Apartamentika një organizim shumë të mirë, ku ne hyrje te apartamentit ndodhet korridori i madh i cili ben shperndarjen ne ambientin e ndenjies, vete ky i fundit eshte i ndare nga ambienti i gatimit ku te dyja bashke kane dalje ne nje ballkon piktoresk. Me pas korridori ben shperndarjen ne tre dhoma gjumi te bollshme, ku njera ka dalje ne ballkon dhe dy te tjerat ndricim dhe ajrosje neperjet dritareve, gjithashtu edhe dy tualetet e dites me hapesire konsiderueshme dhe me ngrohje. Apartamenti eshte i shtruar i gjithi me parket dhe ofron sistem ngrohje Fanchole dhe Daiken, ka mobilim cilesor. Në cmim përfshihet edhe një post parkingu kundrejt nje cmimi prej 50 euro. Cmimi 1000 euro/muaj në cmim nuk janë të përfshira taksat.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 164
 • Siperfaqe neto : 164
You dont have any videos

Prona te ngjashme