• image 45 000.00€ For sale
  Te preferuarat
  • #ID : 3620
  • Type: Apartment
  • 42.00m2
  • Cmimi/m2: 1071€
  • Tirana - Tirana - Laprake
  • 0

Okazion! Shitet dyqan në “Laprake”.

Okazion! Shitet dyqan në “Laprake”. Ambjenti ndodhet në katin 0 të një ndërtimi të ri, dhe ka akses direkt me një nga rrugët më të frekuentuara të kësaj zone. Me nje sipërfaqe rreth 42 m2 e përshtatshme për disa lloje aktivitetesh. Cmimi: 1071 euro/ m2. Cmimi total 45’000 euro

  • Siperfaqe neto : 42
You dont have any videos

Prona te ngjashme