• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3613
 • Type: Apartment
 • 60.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 2
 • 1
 • 6

Jepet me qera super apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’.

Jepet me qera super apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’. Apartamenti ndodhet në nga nga zonat më të mira të Tiranës, ndodhet në katin e VI-të. Me një organizim shumë të mirë ambientin e ndenjes dhe gatimit të përbashkët, kuzhina, dy dhoma gjumi, tualet. Apartamenti është i mobiluar deri në detaje është i gjithi i rikonstrukturuar nga fillimi, me mobilje të reja. Apartamenti të jep qetësinë e duhur për një jetesë komode. Cmimi 300 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Siperfaqe totale : 60
 • Siperfaqe neto : 60
You dont have any videos

Prona te ngjashme