• image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3611
 • Type: Apartment
 • 165.76m2
 • Cmimi/m2: 800€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 3
 • 2
 • 3

Shitet apartament 3+1 në ‘’Don Bosko’’ .

Shitet apartament 3+1 në ‘’Don Bosko’’ . Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, ku njëra gjumi matrimoniale disponon garderobë dhe nje tualet, gjithashtu një tualet të përbashkët dhe dy ballkone. Ndodhet në katin e III-të të një pallati të ri me ashensor, me një sipërfaqe neto prej 165.76 m2 dhe siperfaqe bruto 184.21 m2. Orientimi jug-lindje bente kete mundëson drite dhe diell gjatë gjithë ditës. Apartamenti ka instalime qendrore, ka grila elektrike, sistem I ncricimit është me spote. Apartamenti disponon certifikate pronesie Çmimi 800 euro/m2 Cmimi total 150000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 192
 • Siperfaqe neto : 170
You dont have any videos

Prona te ngjashme