• image 100 600.00€ For sale
 • image 100 600.00€ For sale
 • image 100 600.00€ For sale
 • image 100 600.00€ For sale
 • image 100 600.00€ For sale
 • image 100 600.00€ For sale
 • image 100 600.00€ For sale
 • image 100 600.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3610
 • Type: Apartment
 • 94.30m2
 • Cmimi/m2: 960€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 2
 • 1
 • 3

Shitet apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ .

Shitet apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ . Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, dhe një ballkon. Ndodhet në katin e III-të të një pallati të ri me ashensor, me një sipërfaqe totale prej 104.8 m2 dhe neto 94.3 m2 . Ka orientim veri-perendim gjithashtu shitet edhe post parkingu me cmim 15000 euro. Çmimi 960 euro/m2 total 100.600 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 104.8
 • Siperfaqe neto : 94.3
You dont have any videos

Prona te ngjashme