• image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3609
 • Type: Apartment
 • 200.00m2
 • Cmimi/m2: 15€
 • Durrës - Durrës - Currilat
 • 4
 • 2
 • 1

Jepet me qira restorant tek ‘’Currilat’’ pranë detit në Durrës.

Jepet me qira restorant tek ‘’Currilat’’ pranë detit në Durrës. Restoranti ka një sipërfaqe 200 m2 dhe është në gjendje pune. Esht e organizuar ne: dy kate jane dy apartament nje holl i madh + nje dhome 120 m2 dhe ballkon rreth e qark, si suite, kati i dytë ka depot e ujit+ lavanderi + tualet +tualet personel, dushe dhe magazine restoranti . Kati i tretë ka një sipërfaqe prej 350 m2, është e menduar për lokal me pajisje. Cmimi 3000 euro/muaj pa taksa

 • Tualet (e) : 2
 • Siperfaqe totale : 200
You dont have any videos

Prona te ngjashme