• image 40 000.00€ For sale
 • image 40 000.00€ For sale
 • image 40 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3608
 • Type: Apartment
 • 150.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Prane stadiumit Dinamo
 • 1
 • 1
 • 1

Shitet dyqan tek ‘’Stadiumi Dinamo’’.

Shitet dyqan tek ‘’Stadiumi Dinamo’’. Biznesi ndodhet tek ‘’Stadiumi Dinamo’’, lokali është 200 m2, Brenda me veranden e mbyllur eshte 150 m2, dhe 50 m2 eshte veranda jashte. Biznesi shitet me gjithë mobilje, ka kontratë për 6 vjet dhe me qira është 630 euro/muaj Çmimi i shitjes 40.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 200
 • Siperfaqe neto : 150
You dont have any videos

Prona te ngjashme