• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3606
 • Type: Apartment
 • 88.00m2
 • Cmimi/m2: 5.6€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 2
 • 2
 • 2

Jepet me qira, super ambjent tek ‘’Don Bosko’’.

Jepet me qira, super ambjent tek ‘’Don Bosko’’. Ambjenti ndodhet në një nga zonat më të mira të Tiranës, në katin e parë banim të një pallati te ri me ashensor. Ka një sipërfaqe prej 88 m2, dhe organizohet në 3 dhoma dhe dy tualete, dhe një ballkon, ambjenti jepet bosh. Ambjenti është I përshatshëm për zyra si: avokatie, call center etj. Cmimi 500 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 88
 • Siperfaqe neto : 88
You dont have any videos

Prona te ngjashme