• image 58 500.00€ For sale
 • image 58 500.00€ For sale
 • image 58 500.00€ For sale
 • image 58 500.00€ For sale
 • image 58 500.00€ For sale
 • image 58 500.00€ For sale
 • image 58 500.00€ For sale
 • image 58 500.00€ For sale
 • image 58 500.00€ For sale
 • image 58 500.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3604
 • Type: Apartment
 • 65.00m2
 • Cmimi/m2: 900€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 1
 • 1
 • 5

Shitet apartament 1+1 ne Don Bosko.

Shitet apartament 1+1 ne Don Bosko. Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi dhe tualet. Apartamenti ndodhet në një apartament të ri. Ndodhet në katin e V-të të një ndërtimi të ri me ashensor. Disponon certifikate pronesie Çmimi 250 euro/muaj + 1 post parkingu Cmimi 900 euro/m2 Totali 58500 euro Garazhi 7000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 65
 • Siperfaqe neto : 65
You dont have any videos

Prona te ngjashme