• image 94 150.00€ For sale
 • image 94 150.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3601
 • Type: Apartment
 • 94.20m2
 • Cmimi/m2: 920€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 2
 • 1
 • 7

Shitet apartament 2+1 në një nga komplekset më cilësore në Tiranë, në ‘’Don Bosko’’

Shitet apartament 2+1 në një nga komplekset më cilësore në Tiranë, në ‘’Don Bosko’’ Apartamenti është I përfunduar, ka nje planimetri të rregullt dhe ndodhet në katin e VII -të të një pallati të ri me ashensor. Sipërfaqja totale e apartamentit eshte 104.5 m2 ( bruto), dhe I brendshem 94.2 m2 (neto), orientimi është veri-lindje. Muret ndarëse midis apartamenteve jane me dy shtresa tulle e cila sherben per te bere izolimin akustik dhe termik te baneses. Dyshemeja po ashtu eshte e shtruar me shtrese special akustike ne menyre qe te realizohet izolimi perfekt akustik, xhamat jane triplo. Kompleksi siguron gjelberim ambjente sportive, kend lojrash, lulishte dhe mjedise shplodhese . Ndodhet shumë afër qendrës së kryeqytetit, të arritshme nga tre akse kryesore rrugore por të mbrojtur maksimalisht nga zhurma dhe pluhuri; me një arkitekturë bashkëkohore dhe ekologjike, në mes të një pylli të gjelbër dhe freskisë. Pjesë e një lagje të re në zhvillim, e cila brenda një kohe të shkurtër rrit vlerën e pasurisë Ky kompleks është në funksion të banorëve ka sigurinë dhe administrim në të gjithë kompleksin, teknologji e re e ndërtimit për të rritur efikasitetin termik A3 të vlerësuar. Fasada është e ventiluar dhe qelqi termik, Izolimi akustik i mureve rrethues të secilës njësi banimi me lesh xhami / polistireni. Apartamentet janë kuadratike, me hapësirë optimale sipas standardeve, me orientim të lehtë dhe ideal. Cmimi per Apartamentin 920 euro/m2, Total 94.150 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 104.5
 • Siperfaqe neto : 94.2
You dont have any videos

Prona te ngjashme