• image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3600
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 3.5€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Sami Frasheri"
 • 2
 • 2
 • 5

Jepet me qera apartament 2+1 në Rrugën ‘’Sami Frashëri’’.

Jepet me qera apartament 2+1 në Rrugën ‘’Sami Frashëri’’. Jepet me qera apartament me sipërfaqe 100m2 në Rrugën ‘’Sami Frashëri’, tek gjimnazi Petro nini Luarasi’’. Apartamenti është I mobiluar, me të gjitha orenditë e nevojshme, i organizuar me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën, dy dhoma gjumi, dy tualete, korridor dhe një ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e V-të të një pallati pa ashensor Cmimi 350 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme