• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3598
 • Type: Apartment
 • 105.00m2
 • Cmimi/m2: 3€
 • Tirana - Tirana - Prane Zogut te Zi
 • 3
 • 2

Jepet me qira, super ambjent tek ‘’Zogu I Zi’’.

Jepet me qira, super ambjent tek ‘’Zogu I Zi’’. Ambjenti ndodhet në një nga zonat më të mira të Tiranës, në katin e tretë të një pallati te ri me ashensor. Ka një sipërfaqe prej 105 m2, dhe organizohet në 3 dhoma dhe dy tualete, dhe një ballkon I mbyllur, ambjenti jepet bosh. Ambjenti është I përshatshëm për zyra si: avokatie, call center etj. Cmimi 350 euro/muaj pa taksa

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 105
 • Siperfaqe neto : 105
You dont have any videos

Prona te ngjashme