• image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3597
 • Type: Apartment
 • 123.00m2
 • Cmimi/m2: 6.3€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit
 • 1
 • 1
 • 1

Jepet ambjent me qera pranë Rrugës ‘’Elbasanit’’

Jepet ambjent me qera pranë Rrugës ‘’Elbasanit’’ Dyqani ndodhet në në katin e I-rë, buzë rrugës kryesore me një sipërfaqe prej 129 m2. Dyqani është në një zonë rezidenciale të Tiranës, shumë pranë ambasadës Amerikane dhe Suedeze. Ambjenti është i përshtatshëm për klinikë mjekësore, market/supermarket, butik, call center, zyra administrative, qender gjuhesh te huaja etj. Ambjenti ka sistem kamerash, sistem alarmi, sistem ngrohje-ftohje qendror AC, dy tualete, një dhomë të vogël të blinduar për sende me vlerë, ambjent zyre ne katin e dyte (duplex) për adminstratorët. I gjithë ambjenti është i veshur me parket. Ambjenti është shume i sigurtë pasi zona ruhet nga forcat e sigurisë të institucioneve përrreth. Ka mundësi parkimi përballë. Cmimi 800 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 123
 • Siperfaqe neto : 123
You dont have any videos

Prona te ngjashme