• image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3592
 • Type: Apartment
 • 138.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Prane Zogut te Zi
 • 3
 • 2
 • 8

Tek ‘’Zogu i Zi’’, jepet me qira apartament 3+1

Tek ‘’Zogu i Zi’’, jepet me qira apartament 3+1 Apartamenti ndodhet në katin e VIII-të të një pallati të ri dhe shume cilësor, me një sipërfaqe prej 138 m2. Apartamenti ka nje planimetri shumë të rregullt dhe është i organizuar në sallon ndenje me ambient gatimi të përbashkët, një koridor, një dhomë matrimoniale, dy dhomë fëmijësh, dy tualete dhe ballkon. Orientimi i apartamentit eshte lindje-perëndim dhe ka ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona në të cilën ndodhet pallati ka të gjithë facilitetet e mundeshme për një jetesë komode. Cmimi 600 euro/muaj me taksa te perfshira

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 138
 • Siperfaqe neto : 138
You dont have any videos

Prona te ngjashme