• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3591
 • Type: Apartment
 • 115.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 2
 • 2
 • 4

Jepet me qira apartament 2+1 ,rruga Don Bosko tek Vizion+.

Jepet me qira apartament 2+1 ,rruga Don Bosko tek Vizion+. Apartamenti ndodhet në katin e IV-rt të një pallati te ri, në një vënd shumë të mirë dhe të qetë të Tiranës. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 115 m2 te organizuar në një ambinet ndenje dhe gatimi të përbashkët , dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti është i mobiluar me të gjihta orenditë elektro-shtëpiake për një jetëse komode. Cmimi 350 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 115
 • Siperfaqe neto : 115
You dont have any videos

Prona te ngjashme