• image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3590
 • Type: Apartment
 • 75.00m2
 • Cmimi/m2: 3€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 1
 • 1
 • 8

Jepet me qira apartament 1+1 ,rruga Don Bosko tek Vizion+.

Jepet me qira apartament 1+1 ,rruga ''Don Bosko'' tek Vizion+. Apartamenti ndodhet në katin e VIII-të të një pallati te ri, në një vënd shumë të mirë dhe të qetë të Tiranës. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 75 m2 te organizuar në një ambinet ndenje dhe gatimi të përbashkët , një dhomë gjumi, një tualet dhe dy ballkone. Apartamenti është i mobiluar me të gjihta orenditë elektro-shtëpiake për një jetëse komode. Cmimi 30000 leke /muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 75
 • Siperfaqe neto : 75
You dont have any videos

Prona te ngjashme