• image 60 000.00€ For sale
 • image 60 000.00€ For sale
 • image 60 000.00€ For sale
 • image 60 000.00€ For sale
 • image 60 000.00€ For sale
 • image 60 000.00€ For sale
 • image 60 000.00€ For sale
 • image 60 000.00€ For sale
 • image 60 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3589
 • Type: Apartment
 • 60.00m2
 • Cmimi/m2: 1000€
 • Durrës - Durrës
 • 1
 • 1
 • 3

Apartament 1+1 në shitje në "Gjirin e Lalëzit”.

Apartament 1+1 në shitje në "Gjirin e Lalëzit”. Apartament në shitje në një kompleks rezidencial në Gjirin e Lalzit, një nga projektet me moderne e më të fundit në bregdet, në veri të qytetit të Durrësit, zhvilluar në një zonë të virgjër dhe të rrethuar nga pishat dhe vilat elitare, i cili ka një kombinim mjaft të arrirë midis arkitekturës dhe natyrës bregdetare, një estetikë urbane dhe arkitektonike, funksionalitet të brëndshëm dhe relaksim të përgjithshëm që ofron deti si dhe ajrin e pastër. Format dhe vëllimet e vilës janë shkrirë bukur me njëri-tjetrin duke krijuar dinamike dhe estetike unike. Objekti ka një distancë nga deti 70 m. Apartamenti dhe ka një sipërfaqe totale prej 60 m2. Ndodhet në katin e 3-të të objektit 3-katësh. Organizohet në një sallon ndenjieje dhe ngrënieje, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon.Apartamenti ka një mobilim bashkekohorë. Çmimi total 60.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 60
You dont have any videos

Prona te ngjashme