• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3588
 • Type: Apartment
 • 120.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 3
 • 2
 • 5

Jepet me qira apartament 3+1 në Bllok, pranë shkollës ‘’Petro Nini Luarasi’’.

Jepet me qira apartament 3+1 në Bllok, pranë shkollës ‘’Petro Nini Luarasi’’. Jepet me qira apartament 3+1 në Bllok në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 120 m2 dhe ndodhet në katin e V-të të një pallati ekzistues. Është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore me të gjitha orenditë e nevojshme, është I pajisur me 3 kondicioner. Cmimi 500 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 120
 • Siperfaqe neto : 120
You dont have any videos

Prona te ngjashme