• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3587
 • Type: Apartment
 • 110.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - prane Kopshtit Zoologjik
 • 3
 • 2
 • 5

Jepet me Qira apartament 3+1 pranë “Kopshti Zoologjik” .

Jepet me Qira apartament 3+1 pranë “Kopshti Zoologjik” . Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110 m2, i organizuar në një ambient ndenje së bashku me kuzhinën, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore me të gjitha kushtet e nevojshme. Ndodhet në katin e V-të të një pallati të mirëadministruar, me ashensor, VI-katësh. Zona ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode. Cmimi 500 euro/muaj pa përfshire taksat

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 110
 • Siperfaqe neto : 110
You dont have any videos

Prona te ngjashme