• image 60 000.00€ For sale
 • image 60 000.00€ For sale
 • image 60 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3585
 • Type: Apartment
 • 120.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Farke
 • 2
 • 1
 • 1

Shtëpi për shitje në “Farkë të madhe”

Shtëpi për shitje në “Farkë të madhe” Shtëpia ka një sipërfaqe trualli prej 1000 m2, ndërsa siperfaqe ndërtimi rreth 120 m2. Shtepia është e papërfunduar dhe ka pamjë nga liqeni I Farkës. Disponon certifikatë pronësie. Cmimi 60000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 1000
 • Siperfaqe neto : 120
You dont have any videos

Prona te ngjashme