• image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3582
 • Type: Apartment
 • 360.00m2
 • Cmimi/m2: 3.8€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit
 • 6
 • 3
 • 4

Jepet me qera Vilë 4-katëshe pranë rrugës ‘’Elbasanit’’.

Jepet me qera Vilë 4-katëshe pranë rrugës ‘’Elbasanit’’. Vila është e organizuar në katër kate, me një sipërfaqe totale prej 360 m2, dhe secili kat është 90 m2. Kati I parë, I dytë dhe I tretë kanë të njëjtin organizim: dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje bashkë me kuzhinë, një tualet dhe ballkon. Ndërsa kati I katër është I organizuar në një dhomë ndenje bashkë me kuzhinë të përbashkët, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Banesa është e mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe tepër moderne, pozicioni i banesës mundëson ndricim natyral në pjesën më të madhe te ditës por edhe uje te rrjedhshëm 24 ore, gjithashtu vila është afër rrugës kryesore qe bën të mundur dhe shfrytëzimin e transportit urban por edhe lehtësirave te tjera si qënder mjekësore, shkollë dhe cerdhe por dhe supermarkete. Gjithashtu ka edhe 2 poste parkimi. Cmimi 1400 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 3
 • Siperfaqe totale : 360
You dont have any videos

Prona te ngjashme