• image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3581
 • Type: Apartment
 • 550.00m2
 • Cmimi/m2: 3.6€
 • Tirana - Tirana - prane Casa Italia
 • 1
 • 1
 • 1

Jepet ambient me qira tek "Kthesa e Kamzes"

Jepet ambient me qira tek Kthesa e Kamzes Jepet me qera ambient për zyra tek pallatet e verdha, rruga "Kastriotet", I cili ndodhet në një zonë të re, pranë rrugës kryesore. Ambienti ka një sipërfaqe prej 550 m2 dhe lartësi 5.5m, ndodhet në katin e parë mbi dyqane. Ambjenti është i organizuar në shtatë ambiente dhe secila ka tualet, dhe një koridor lidhës për të gjithë ambjentet. Ambjenti është I pamobiluar dhe ka sistem ngorhe-ftohje qëndrore . Në këtë ambjent janë bër dhe rifinitura cilësore, ekstra, izolim akustik dhe termik gjithashtu dritaret janë me dopio xham. Ky ambient është bosh,dhe mund të përdoret për cfarë do lloj aktiviteti, si call center, zyra avokatie, noteriale, kontabiliteti etj. Cmimi 2000 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 550
 • Siperfaqe neto : 550
You dont have any videos

Prona te ngjashme