• image 69 600.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3577
 • Type: Apartment
 • 54.20m2
 • Cmimi/m2: 1200€
 • Vlorë - Dhermi
 • 1
 • 1

Shitet apartament 1+1 në ‘’Dhermi’’.

Shitet apartament 1+1 në ‘’Dhermi’’. Apartamenti ndodhet në Dhermi me pamje fantasktike nga deti. Ka një sipërfaqe totale prej 57.99 m2 dhe 54.2 m2 neto. Punimet e apartamentit janë bashkëkohore, prona është konform me të gjitha normave ligjore në fuqi. Pallati është ndërtim I viteve të fundit, I pozicionuar në një ndër zonat më të frekuentuara nga turistës. Cmimi 1200 euro/m2 Cmimi total 69.600 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 57.99
 • Siperfaqe neto : 54.2
You dont have any videos

Prona te ngjashme