• image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3574
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 9€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit
 • 3
 • 1
 • 2

Jepet me qira ambient zyrash në ‘’Rrugën e Elbasanit’’.

Jepet me qira ambient zyrash në ‘’Rrugën e Elbasanit’’. Jepen me qira ambiente zyrash në një zonë të aksesueshme në Rrugën e Elbasanit tek Ura e Tabakeve. Zyra ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri, me një sipërfaqe prej 100 m2 dhe ndahen në tre ambiente , një tualet dhe njw ballkon. Çmimi 900 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme