• image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3572
 • Type: Apartment
 • 150.00m2
 • Cmimi/m2: 811€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
 • 2
 • 2
 • 2

Shitet apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme në ‘’Rrugën e Kavajës”.

Shitet apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme në ‘’Rrugën e Kavajës”. Apartamenti ndodhet në katin e dytë, të një ndërtimi të ri me ashensor me një sipërfaqe totale prej 152.8 m2 bashkë me verandë. Apartamenti është I organizuar në një sallon ndenjie, një ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe verandë. Apartamenti ka orientim Lindje-perëndim dhe është i pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi 811 euro/m2 Çmimi 125.000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 152.8
 • Siperfaqe neto : 250
You dont have any videos

Prona te ngjashme