• image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3571
 • Type: Apartment
 • 60.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Pranë ish-parkut te autobuzave
 • 1
 • 1
 • 3

Jepet me qira apartament 1+1 në rrugën ‘’Stavri Themeli’’.

Jepet me qira apartament 1+1 në rrugën ‘’Stavri Themeli’’. Apartmenti është i organizuar në ambjenin e ndenjes bashkë me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, tualet si dhe ballkon. Apartmenti ndodhet në katin e III-të të një pallati të ri dhe shumë cilesor dhe ka nje siperfaqe prej 60 m2. Apartmenti është i mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme dhe të gjitha të reja. Cmimi 250 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 60
 • Siperfaqe neto : 60
You dont have any videos

Prona te ngjashme