• image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3570
 • Type: Apartment
 • 105.00m2
 • Cmimi/m2: 666€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Besim Alla"
 • 2
 • 1
 • 4

Shitet apartament 2+1 , Ne rrugën “Besim Alla”, tek “Pallatet Cabej”.

Shitet apartament 2+1 , Ne rrugën “Besim Alla”, tek “Pallatet Cabej”. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 105 m2, dhe ndodhet në katin e IV-ërt të një pallati të ri dhe disponon certifikatë pronësie. Apartamenti është I organizuar në ambjentin e ndenjes me kuzhinë të përbashkët , 2 dhoma gjumi, 1 tualet, korridor dhe 1 ballkon. Apartment eshte I mobiluar shume mire dhe ka punime ekstra, si: Dyer,pajisje hidrosanitare,pllaka etj! Cmimi/m2 666 euro/m2 Çmimi 70’000 euro!

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 105
You dont have any videos

Prona te ngjashme