• image 74 300.00€ For sale
 • image 74 300.00€ For sale
 • image 74 300.00€ For sale
 • image 74 300.00€ For sale
 • image 74 300.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3569
 • Type: Apartment
 • 82.49m2
 • Cmimi/m2: 900€
 • Tirana - Tirana - Prane Zogut te Zi
 • 2
 • 1
 • 4

Shiten apartamente në një godinë banimi në Rrugën ‘’Dritan Hoxha’’, pranë ‘’Zogut Të Zi’’.

Shiten apartamente në një godinë banimi në Rrugën ‘’Dritan Hoxha’’, pranë ‘’Zogut Të Zi’’. Apartamentet janë nga kati i parë i banimit deri në katin e tete te banimit. Apartamentet kane siperfaqe te ndryshme nga 1+1 deri ne 2+1, me orientime te ndryshme. Ky apartament është 2+1 dhe ndodhet në kati i IV-rt, me një sipërfaqe prej 82.49 m2, I organizuar në dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje, një tualet dhe një ballkon. Është I shtruar I gjithi me parket, ka sistem qëndror ftohje-ngrohje, dyert dhe dritaret janë dopio xham të markave më të mira, pajisjet hidrosanitare tepër cilësore dhe janë in-caso. Ndërtimi I godinës është I vitit 2019 me punime shumë cilësore dhe e ndodhur në një zonë të qetë dhe në zhvillim. Cmimi 900 euro/m2 Cmimi 74.300 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 82.49
 • Siperfaqe neto : 82.49
You dont have any videos

Prona te ngjashme