• image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3568
 • Type: Apartment
 • 80.00m2
 • Cmimi/m2: 1125€
 • Tirana - Tirana - Prane Globe, Rruga e Kavajes
 • 2
 • 1
 • 4

Shitet apartament 2+1 në rrugën “Vace Zela” pranë qendrës “Globe”, Tiranë.

Shitet apartament 2+1 në rrugën “Vace Zela” pranë qendrës “Globe”, Tiranë. Apartamenti është I organizuar në ambjentin e ndenjes me kuzhinë të përbashkët , 2 dhoma gjumi, 1 tualet, korridor dhe 1 ballkon. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 80 m2, dhe ndodhet në katin e IV-rt dhe disponon certifikatë pronësie. Çmimi 1125 euro/m2 Çmimi total 90.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 80
 • Siperfaqe neto : 80
You dont have any videos

Prona te ngjashme