• image 35 000.00€ For sale
 • image 35 000.00€ For sale
 • image 35 000.00€ For sale
 • image 35 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3566
 • Type: Apartment
 • 50.00m2
 • Cmimi/m2: 70€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Mine Peza"
 • 1
 • 1
 • 1

Shitet biznes Bar-Kafe në Rrugën ‘’Mine Peza” .

Shitet biznes Bar-Kafe në Rrugën ‘’Mine Peza” . Ambjenti ndodhet në katin 0 të një ndërtimi të ri, dhe është pranë me rrugën kryesore. Ambjenti është Bar kafe dhe Bilardo. Cmimi I qirasë 120000 lekë Cmimii shitjes 400000 lekë

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 50
 • Siperfaqe neto : 50
You dont have any videos

Prona te ngjashme