• image 135 000.00€ For sale
 • image 135 000.00€ For sale
 • image 135 000.00€ For sale
 • image 135 000.00€ For sale
 • image 135 000.00€ For sale
 • image 135 000.00€ For sale
 • image 135 000.00€ For sale
 • image 135 000.00€ For sale
 • image 135 000.00€ For sale
 • image 135 000.00€ For sale
 • image 135 000.00€ For sale
 • image 135 000.00€ For sale
 • image 135 000.00€ For sale
 • image 135 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3565
 • Type: Apartment
 • 104.70m2
 • Cmimi/m2: 1070€
 • Tirana - Tirana - Prane Stacionit te Trenit
 • 2
 • 2
 • 3

Shitet apartament 2+1, ne Rrugën ”Haxhi Hysen Dalliu’’.

Shitet apartament 2+1, ne Rrugën ”Haxhi Hysen Dalliu’’. Apartament ndodhet tek Ish-stacioni i trenit, me sipërfaqe totale prej 104.7 m2 dhe neto 126 m2. Apartamenti është I organizuar në dy dhoma gjumi, një dhomë gatimi, një dhomë ndenje, dy tualete, korridor, një depo dhe një ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e III-të, I ndertuar ne vitin 2001. Apartamenti ka dritë dhe disponon certifikatë pronësie. Cmimi 135.000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 126
 • Siperfaqe neto : 104.7
You dont have any videos

Prona te ngjashme