• image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3564
 • Type: Apartment
 • 60.00m2
 • Cmimi/m2: 7€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
 • 1
 • 2
 • 4

Jepet me qira apartament 1+1 tek ‘’Rruga e kavajës’’ pranë Xhamisë

Jepet me qira apartament 1+1 tek ‘’Rruga e kavajës’’ pranë Xhamisë Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi, një dhomë gjumi, dy tualete, korridor dhenjë verandë me një pamje të mrekullueshme. Ndodhet në katin e IV-rt me një sipërfaqe totale prej 60 m2 dhe një verandë 80 m2. Apartamenti është i saporikonstruktuar nga pronari, ka dritë natyrale dhe është I shtruar me parket shumë cilësor, dritaret janë triplex me komandim elektrik dhe është në proces mobilimi me mobilje moderne . Cmimi 600 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 140
 • Siperfaqe neto : 60
You dont have any videos

Prona te ngjashme