• image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3563
 • Type: Apartment
 • 66.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Zona e Freskut
 • 1
 • 1

Jepet me qira apartament 1+1 në ‘’Fresk’’.

Jepet me qira apartament 1+1 tek Rezidenca Platea në ‘’Fresk’’. Apartmenti është i ndarë në ambjenin e ndenjes bashkë me ambjentin e gatimit,një dhomë gjumi, tualet si dhe ballkon. Apartmenti ndodhet në katin e II-të të një pallati të ri dhe shumë cilesor dhe ka nje siperfaqe prej 66 m2. Apartmenti është i mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme dhe të gjitha të reja. Cmimi 250 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 66
 • Siperfaqe neto : 66
You dont have any videos

Prona te ngjashme