• image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3561
 • Type: Apartment
 • 150.00m2
 • Cmimi/m2: 4.7€
 • Tirana - Tirana - Blv. "Zhan D'ark"
 • 3
 • 2
 • 8

Jepet apartament 3+1+2 me qira në blv. ‘’Zhan D’ark’’.

Jepet apartament 3+1+2 me qira në bulevardin ‘’Zhan D’ark’’. Jepet me qira apartament 3+1 në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, prane “ATSH”-së, 2 minuta nga rruga e “Elbasanit”. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjie, një ambjent gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe tre ballkone. Ka një siperfaqe prej 170 m2 dhe ndodhet në katin e VIII-të. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe është i pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme, me sistem ngrohje – ftohje qëndror. Cdo ambjent ka dalje në ballkon. Çmimi 800 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 170
 • Siperfaqe neto : 150
You dont have any videos

Prona te ngjashme