• image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3552
 • Type: Apartment
 • 149.00m2
 • Cmimi/m2: 4.6€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit
 • 2
 • 2
 • 3

Apartament 2+1 me qira tek ‘’Fakulteti Ekonomik’’.

Apartament 2+1 me qira tek ‘’Fakulteti Ekonomik’’. Jepet me qira apartament 2+1 në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, në rrugën e Elbasanit. Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Ka një siperfaqe prej 150 m2 dhe ndodhet në katin e III-të. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe është i pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme, disponon kondicioner në cdo dhomë. Çmimi 700 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 150
 • Siperfaqe neto : 149
You dont have any videos

Prona te ngjashme